Wybierz piętro najeżdżając kursorem na wizualizację

<defs> </defs>

Budynek wielorodzinny

W tym etapie realizowane są dwupiętrowe budynki wielorodzinne, w których oferujemy na sprzedaż 2 i 3 pokojowe mieszkania z balkonami oraz dużym garażem wielostanowiskowym i komórkami lokatorskimi.

Budynek wyposażony w windę oraz wygodne ciągi komunikacyjne. Nowoczesna bryła, jasna elewacja budynków, przełamana akcentami w stonowanych kolorach oraz przeszklone balkony i tarasy, wysoka estetyka wykonania to elementy, wyróżniające tą inwestycję na tle innych na lokalnym rynku.

Nowe domy i mieszkania na sprzedaż!

Inwestycja oferująca nowe domy i mieszkania na sprzedaż położona jest w południowej części Zgorzelca przy Alei Ujazdowskiej. Osiedle zostało zaprojektowane w duchu nowoczesnej architektury, o zróżnicowanej zabudowie z szeroką gamą nieruchomości do wyboru: domy bliźniacze z garażami, mieszkania z ogrodami w zabudowie szeregowej, a także nowoczesne budynki wielorodzinne w zamkniętej enklawie z oświetloną drogą wewnętrzną i małą architekturą terenu.

Układ inwestycji zostanie harmonijnie wkomponowany w sąsiadujące otoczenie. W pobliżu osiedla znajduje się szkoła, przedszkole, boisko oraz przystanek komunikacji miejskiej. Ścieżka rowerowa i dostępność terenów zielonych z pewnością ucieszy osoby ceniące ciszę i spokój, zaś bliskość rozległych terenów – przede wszystkim rodziny z dziećmi. Infrastruktura osiedla zostanie wzbogacona o bezpieczny plac zabaw, oświetlenie oraz ławki czy stojaki na rowery. Całość będzie stanowić funkcjonalne i przyjemne miejsce dla mieszkańców.

Garaże inwetstycji