Łagów

OFERTA ZAREZERWOWANA

Do sprzedania nowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (środkowy szereg) położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w ostatnim czasie, w Łagowie przy ul. Szkolnej (niecałe 400 m od skrzyżowania z ul. Jeleniogórską). Dom wybudowany w 2019 roku. Powierzchnia budynku wynosi 107,34 m2. Na parterze otwarta część dzienna obejmuje przestronny salon z wyjściem na ogród od strony zachodniej, z kuchnią i częścią jadalnianą, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze oraz WC na piętrze jest duża łazienka, 3 sypialnie oraz hol. Dodatkową powierzchnię stanowi strych.

Budynek w stanie deweloperskim wyposażony jest w media: - energię elektryczną (siła), wodę z sieci wodociągowej, instalację kanalizacyjną z odprowadzeniem do kanalizacji zbiorczej, instalację gazową, kanalizację deszczową - centralne ogrzewanie (na parterze podłogowe) zasilane przez dwu funkcyjny piec gazowy marki Viessmann (dodatkowo istnieje możliwość instalacji kominka w salonie jako drugie źródło ciepła) - stolarka okienna dwukolorowa PCV z roletami zewnętrznymi sterowanymi elektrycznie - otynkowane ściany, wylana posadzka Działka (w trakcie podziału) o powierzchni około 300 – 350 m2.

Dojazd do nieruchomości asfaltową oświetloną drogą. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, w bliskiej odległości szkoła, kościół, przystanek komunikacji autobusowej, stacja paliw. Nieruchomość dobrze skomunikowana z dojazdem do autostrady A4.

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Henryk Krupiński licencja nr 3189. Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Zapytaj:

Ofertę prowadzi

Agent prowadzący: Karolina Kużownik

Tel.agenta: 881 345 771

Odp. zawodowo: Henryk Krupiński

E-Mail: agencja_hk@wp.pl

Dodatkowe:

Dojazd: droga asfaltowa

Stan techniczny: deweloperski

Agent prowadzący: Karolina Kużownik

Tel.agenta: 881 345 771

Odp. zawodowo: Henryk Krupiński

Numer licencji: 3189

Wróć