Zgorzelec

Nowa oferta domów w niskiej zabudowie na nowoczesnym osiedlu w południowej części miasta.

Inwestycja Plac Ujazdowski zlokalizowana jest na Alei Ujazdowskiej w Zgorzelcu. Osiedle zostało zaprojektowane w duchu nowoczesnej architektury, o zróżnicowanej zabudowie: domy bliźniacze z garażami, a także nowoczesne budynki wielorodzinne oraz domy w zabudowie szeregowej w zamkniętej enklawie z oświetloną drogą wewnętrzną, placem zabaw i małą architekturą terenu. Układ inwestycji zostanie harmonijnie wkomponowany w sąsiadujące otoczenie. Etap I inwestycji obejmuje budowę 12 domów w zabudowie bliźniaczej charakteryzujących się funkcjonalną przestrzenią oraz spokojnym i przyjemnym otoczeniem.

Domy w zab. bliźniaczej z ogrodami i garażami Pow. 132,78 m2 w tym garaż w bryle o pow. 19,27m2 Działki od 358 m2 do 401 m2 Stan deweloperski – szczegóły w biurze Z myślą o przyszłych użytkownikach dbamy o każdy szczegół podczas budowy, estetykę i jakość wykonania stosując innowacyjne rozwiązania i materiały najwyższej jakości. Instalacje światłowodowe zapewniające najszybszy możliwy dostęp do internetu W pełni zagospodarowana infrastruktura, tj. oświetlone drogi wewnętrzne, chodniki, plac zabaw Ogrodzenia i przepierzenia ogrodowe dające poczucie prywatności

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Henryk Krupiński licencja nr 3189. Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Zapytaj:

Ofertę prowadzi

Agent prowadzący: Henryk Krupiński

Tel.agenta: 602 192 621

Odp. zawodowo: Henryk Krupiński

E-Mail: agencja_hk@wp.pl

Dodatkowe:

Agent prowadzący: Henryk Krupiński

Tel.agenta: 602 192 621

Odp. zawodowo: Henryk Krupiński

Numer licencji: 3189

Wróć