Zgorzelec

OFERTA ZAREZERWOWANA

Do sprzedania obiekt komercyjny położony w Zgorzelcu tuż przy przejściu granicznym, u zbiegu ulic Wolności i Partyzantów. Kompleks składa się z dwóch kamienic w zwartej zabudowie, połączonych ze sobą za pomocą łącznika na I piętrze. Budynki czterokondygnacyjne, w całości podpiwniczone. Dwie kondygnacje (parteru oraz pierwszego piętra) zajmowane są obecnie przez placówki oświatowe i zostały przystosowane do prowadzenia tego typu działalności. Wyższe kondygnacje, tj. II piętra oraz poddasza znajdują się w stanie surowym – zostały przygotowane do prac wykończeniowych. Budynki przeszły szereg modernizacji – wymieniono pokrycie dachowe, stolarkę okienną oraz drzwiową. Wykonano nowe instalacje: elektryczną, wod.-kan., gazową, klimatyzacji. Obiekt wyposażony jest w instalację alarmową z monitoringiem oraz telefoniczną, stałego łącza internetowego, telewizji kablowej. Obiekt posiada dwa źródła ogrzewania – z własnej kotłowni gazowej oraz z sieci miejskiej. Budynki posiadają dogodne dojście z ulicy - dwa niezależne wejścia przejazdowe na tył posesji.

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Henryk Krupiński licencja nr 3189. Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Zestawienie powierzchni:

Powierzchnia ogólna budynków wynosi 2593,9 m2

Budynek od ul. Partyzantów: powierzchnia ogólna: 1042,80 m2, pow. użytkowa: 727,25 m2

Budynek od ul. Wolności: powierzchniaogólna: 1551,10 m2, pow. użytkowa: 961,20 m2

Nieruchomość położona jest na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1864m2. Działki tworzą integralną całość o nieregularnym kształcie. Kamienice położone są w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Błachańca, terenów spacerowych i rekreacyjnych, w bliskiej odległości od przejścia granicznego. Doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności hotelarskiej, bądź adaptację nieruchomości na funkcję mieszkalną.

Zapytaj:

Ofertę prowadzi

Agent prowadzący: Karolina Kużownik

Tel.agenta: 881 345 771

E-Mail: agencja_hk@wp.pl

Dodatkowe:

Dojazd: droga asfaltowa

Konstrukcja ścian: cegła

Agent prowadzący: Karolina Kużownik

Tel.agenta: 881 345 771

Odp. zawodowo: Henryk Krupiński

Numer licencji: 3189

Wróć