Zgorzelec

CENA: 7 235 772, 35 ZŁ NETTO

Wynagrodzenie pośrednika w cenie!

Typ budynku: użytkowy
Powierzchnia: 1481 m²
Pow. działki: 1880

Opis nieruchomości

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość komercyjna zlokalizowana w samym centrum miasta, tuż przy ulicy Daszyńskiego w trakcie rewitalizacji i nowym rondzie im. Jakoba Böhme. W budynku od wielu lat do obecnej chwili prowadzona jest działalność handlowa. Dawniej funkcjonowała tu znana wszystkim mieszkańcom Zgorzelca restauracja Arkadia a przed wojną zajazd Stadt Prag. Pierwotnie budynek pochodzi z 1840 roku, nie jest on wpisany do rejestru zabytków. Budynek użytkowy częściowo podpiwniczony o całkowitej powierzchni 1481 m2 wraz z budynkiem garażowym na tyłach posesji. Całość położona jest na działce o powierzchni 1880 m2. Budynek posiada kilka niezależnych wejść, rampę rozładunkową na tyłach, windę towarową i duże witryny wystawowe od frontu budynku bezpośrednio przy ruchliwym ciągu pieszym. Centralne ogrzewanie budynku z własną kotłownią na opał stały. W budynku znajdują się dwa niezależne ciągi komunikacyjne (klatki schodowe).

Parter budynku o powierzchni 585,71 m2 podzielony na kilka pomieszczeń z odrębnymi wejściami z zewnątrz w tym 4 największe pomieszczenia o powierzchniach 79,20m2, 99,00m2, 115,84m2, 46,08m2 i 45,09m2.

Piętro budynku stanowi duża sala sprzedażowa z pracownią i komunikacją o łącznej powierzchni około 350 m2 oraz dodatkowo zaplecze socjalne, kilka mniejszych pomieszczeń i klatka schodowa. Kolejną kondygnację stanowią dwa duże dobrze doświetlone pomieszczenia.

Posesja w całości jest ogrodzona z bramą wjazdową, częściowo teren utwardzony kostką i betonem, a w części z trawnikiem. Wjazd na teren posesji z drogi utwardzonej. Szerokie możliwości rozwoju – w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony jest symbolem C10.MW-U – teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej. Plan pozwala na rozbudowę nieruchomości do 5 kondygnacji naziemnych z budową wielopoziomowego parkingu. Doskonała lokalizacja na prowadzenie różnego rodzaju działalności gospodarczej lub inwestycji mieszkaniowej.

Podana cena jest ceną netto, należy doliczyć 23 % podatku VAT

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Henryk Krupiński licencja nr 3189.

Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela.

Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego

Dodatkowe informacje

Agent prowadzący:
Karolina Kużownik

Tel.agenta: 881 345 771

Odp. zawodowo: Henryk Krupiński

Numer licencji: 3189

E-Mail: agencja_hk@wp.pl

Cofnij