Karpacz

CENA: 2 950 000 zł

 
Powierzchnia: 615

Pow. działki: 5992

Opis nieruchomości

Wynagrodzenie pośrednika w cenie !

Do sprzedania rozwojowa nieruchomość – pensjonat położony w Karkonoszach w północnej części Karpacza w sąsiedztwie Pałacu Margot. Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek o łącznej powierzchni 5992 m2. Nieruchomość z dużym potencjałem i możliwościami inwestycyjnymi. Każda z działek oznaczona jest w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem MNU1 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub usług turystyki i wypoczynku. Teren jest częściowo ogrodzony i płaski w przeważającej części. Na północnym, wschodnim i zachodnim krańcu działki znajdują się znaczne obniżenia, od wschodu za obniżeniem, działka graniczy bezpośrednio z potokiem górskim. Teren osłonięty od sąsiednich posesji wysokimi nasadzeniami.

Jedna z działek zabudowana jest budynkiem mieszkalnym pełniącym funkcje hotelową. Budynek z lat 80 tych o powierzchni 619 m2 posiada 4 kondygnacje. Powierzchnia wysokiego parteru wynosi 190,43 m2 i obejmuje hol i  klatkę schodową. Znajduje się tu przestronny salon z kominkiem połączony z jadalnią, ogród zimowy, kuchnia, pralnia, spiżarnia, łazienka a także 2 pokoje z aneksem kuchennym i łazienką. Kolejna kondygnacja – I piętro obejmuje: 5 pokoi dla gości, większość z kuchniami i łazienkami oraz garderobą oraz ogólnodostępny taras. II piętro - poddasze stanowi prywatne mieszkanie właścicieli które składa się z salonu z kominkiem, części na jadalnię, aneks kuchenny, dwie łazienki oraz sypialnia i część z przeznaczeniem na biuro. Budynek podpiwniczony. W części przyziemia znajduje się garaż o powierzchni 13,62 m2 oraz pomieszczenia gospodarcze i kotłownia – całość o powierzchni 123 m2. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, gazową, kanalizacyjną oraz wodociągową włączoną do sieci miejskiej. Elewacja budynku ocieplona, otynkowana i pomalowana. Posadzki wykończone drewnem, gresem oraz wykładzinami. Część pokoi gościnnych wyposażona jest w balkony. Większość z nich posiada aneksy kuchenne i łazienki. Na poziomie parteru znajduje się wyjście na zewnętrzny, frontowy taras.

Na drugiej z działek znajduje duży budynek gospodarczy o powierzchni 310 m2 który z powodzeniem można przeznaczyć na apartamenty lub strefę Wellness & SPA. Na posesji znajduje się także altana z miejscem na grilla i ognisko. Wielkość terenu pozwala na urządzenie parkingu na kilkanaście samochodów. W cenie posiadłości uwzględniono kompleksowe wyposażenie budynków do obsługi gości, a także części urządzeń niezbędnych do utrzymywania terenu.

Dodatkowe dane:

- centralne ogrzewanie standardowe zasilane dwufunkcyjnym piecem gazowym

- dodatkowo piece typu koza

- stolarka okienna drewniana, częściowo PCV

- pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna

- dojazd asfaltowy

- możliwości rozbudowy bazy hotelowej i powierzchni towarzyszącym tego typu obiektom

- mogą to być różne profile działalności turystycznej: hotelowa, restauracyjna, krajoznawcza, organizacja  okolicznościowych imprez

- atrakcyjna i perspektywiczna lokalizacja dla biznesu turystycznego

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Henryk Krupiński licencja nr 3189.

Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela.

Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Dodatkowe informacje

Agent prowadzący:
Karolina Kużownik

Tel.agenta: 881 345 771

Odp. zawodowo: Henryk Krupiński

Numer licencji: 3189

E-Mail: agencja_hk@wp.pl

Cofnij