Brak zainstalowanej wymaganej wtyczki flash

strona głównastrona główna › Współpraca drukuj drukuj

Współpraca

     Nasza agencja od wielu lat współdziała ze skutecznymi specjalistami i firmami różnych branż, które w sposób pośredni lub bezpośredni wspomagają działania związane ze sprzedażą, kupnem bądź zamianą nieruchomości. Systematycznie zamieszczamy oferty naszych klientów na ogólnopolskich i lokalnych portalach internetowych. Istniejemy także w telewizjach kablowych i gazetach.

    Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym kto chce szybko sprzedać, kupić bądź wynająć nieruchomość. Służymy także pomocą w poszukiwaniu konkretnej oferty dla Państwa. 

    Podpisując z nami umowę gwarantujemy, że Państwa nieruchomość będzie profesjonalnie reklamowana, a każdy klient uzyska od Nas wszystkie niezbędne informacje.

    Właściciel firmy, Henryk Krupiński od wielu lat współpracuje z Sądem Rejonowym w Zgorzelcu występując w roli biegłego w sprawach cywilnych.

Dzięki współpracy z jedną z największych sieci marketów budowlanych, nasi klienci otrzymują z Kartą Dom, atrakcyjne rabaty na zakupy w Leroy Merlin oraz projekt wizualizacji swojego nowego mieszkania/domu.

 Zespół Agencji Nieruchomości KRUPIŃSKI